تالار گفتگوي پارس تاك
آموزش قراردادن عکس و لینک در قالب موبایل - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگوي پارس تاك (http://pars-talk.ir)
+-- انجمن: تالار اصلی (http://pars-talk.ir/forum-7.html)
+--- انجمن: قوانین و اطلاعیه های انجمن (http://pars-talk.ir/forum-9.html)
+---- انجمن: آموزش های استفاده از سایت (http://pars-talk.ir/forum-12.html)
+---- موضوع: آموزش قراردادن عکس و لینک در قالب موبایل (/thread-2835.html)آموزش قراردادن عکس و لینک در قالب موبایل - Mr.Sajad - 01-14-2014

درود resim

همانطور که میدانید انجمن قالبی با نام mobile داره که برای عزیزانی مورد استفاده قرار گرفته میشه که با موبایل یا تبلت هستند (دوستانی که از کامپیوتر و لپ تاپ  استفاده میکنند و میخوان یه قالب کم امکانات اما پرسرعت داشته باشن میتونن از این قالب استفاده کنند) این قالب دارای امکانات کمتری نسب به قالب های کامپیوتر هست و مهمترین دلیل کم بودن این امکانات بالابودن  سرعت قالب به دلیل کم بودن سرعت نت موبایل و تبلت و همچنین کم حجم بودن قالب هست تا اینترنت کمتری مصرف بشه . دوستان توجه کنید که امکانات جدیدی به قالب موبایل افزوده نخواهد شد و سادگی این قالب حفظ خواهد شد اگر میخواهید امکانات بیشتری داشته باشید میتونید از قالب های کامپیوتر استفاده کنید که امکانات بسیار پیشرفته ای برای این قالب ها فراهم شده . فقط همانطور که گفتم این قالب ها فضای بیشتری از نت شما مصرف میکنند و همچنین سرعت نسبتاً کمتری نسبت به قالب موبایل دارند. در این آموزش دو مورد مهمی که استفاده کنندگان قالب موبایل یعنی قراردادن عکس و لینک به دلیل نداشتن ادیتور به آن نیاز دارند آموزش داده میشه (توجه کنید این آموزش برای قالب موبایل هست که ادیتور نداره و قالب های کامپیوتر ادیتور دارن و بسیار راحت بدون این کدها که قرار داده میشه میتونن عکس و لینک قراربدن. ضمنا برای کار با ادیتور قالب های کامپیوتر هم آموزشی به زودی قرارداده میشه هر چند که کار با این ادیتور بسیار ساده هست )

دوستان برای قراردادن عکس باید آدرس عکس رو بین تگ های


کد:
[img]
و


کد:
[/img]

قرار بدن بدین صورت :


کد:
[img]http://up.pars-talk.ir/do.php?img=189[/img]

وقتی شما کدبالا را در صفحه قرار بدید در قسمت نمایش موضوع عکس موردنظرتان نمایش داده میشه

اما برای قراردادن لینک باید چنین کدی قرار بدید مثلا برای قراردادن لینک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 باید چنین کدی بنویسید


کد:
[url=http://pars-talk.ir]پارس تاک [/url]
کاملاً واضح هست که برای قراردادن لینک های دیگر بجای قسمت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  باید آدرس لینک و بجای پارس تاک باید نام لینک مدنظرتان قرارداده بشه

سوالی بود در همین تاپیک مطرح بفرمائید resim