اخبار ، اطلاعيه ها و امكانات:

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جذب مدیر فعال
درود  P-T 70

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای مدیریت بخش های مختلف سایت نیاز به مدیرانی فعال دارد. از افرادی که توانایی مدیریت دارند دعوت به عمل می آید که در این تاپیک نام بخش مورد نظر برای مدیریت را اعلام بفرمایند.

ناظمان انجمن نیز از بین مدیران فعال انتخاب می شوند.
امضای Mr.Sajad دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
سپاس شده توسط: Aseman ، Afsaneh ، Glaxy Boy
من مهدی هستم و بخش عکس
پاسخ
سپاس شده توسط: simian ، Aseman ، Afsaneh
سلام مهدي جان خوش اومدي داداش . لطفا مدتي در اين انجمن فعاليت كنيد سپس مديريت اين بخش به شما واگذار خواهد شد

ممنون  P-T 70
امضای Mr.Sajad دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
سپاس شده توسط: simian ، Aseman ، Afsaneh
مديريت انجمن عكس به  glaxy boy
 عزيز واگذار شد

پاسخ
سپاس شده توسط: Glaxy Boy ، simian ، Aseman
مبارکتون باشه ان شالله بتونید  به فعالیت خوبتون ادامه بدین:P-T 54:
امضای simian توے ايـن چـنـد سالِ عُمـرم يه چـيز ُخـوب فهميـدَم ؛

گـُذر ِ زَمـان هيچ چيز ُحـَل نميکُنه ...

ماست مالــے ميکُـنه ..

[عکس: sigpic29081_27.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط: Mr.Sajad ، Aseman
خواهشاً براي تشكر از سپاس استفاده كنيد.

پاسخ
سپاس شده توسط: simian ، Glaxy Boy ، Aseman
با سلام دوستان منم درخواست مدیریت بخش ادبیات  و خبر رو داشتم اگر امکان پذیره:angel:
امضای simian توے ايـن چـنـد سالِ عُمـرم يه چـيز ُخـوب فهميـدَم ؛

گـُذر ِ زَمـان هيچ چيز ُحـَل نميکُنه ...

ماست مالــے ميکُـنه ..

[عکس: sigpic29081_27.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط: Mr.Sajad ، Aseman
سلام

مدیریت بخش ادبیات (به همراه زیر مجموعه ها) و مدیریت بخش اخبار(به همراه زیر مجموعه ها) به شما واگذار شد

با آروزی موفقیت برای شما :P-T 70:

پاسخ
سپاس شده توسط: simian ، Aseman
سلام 
من درخواست مدیریت بخش ورزش را دارم
امضای Amirhosseinلحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختِی برسيم
غافل از اينكه خوشبختی درآن لحظه ها بود كه گذرانديم
پاسخ
سپاس شده توسط: Aseman ، Mr.Sajad
(05-07-2013, 21:00)amirhossein نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 
من درخواست مدیریت بخش ورزش را دارم

با سلام

مدیریت بخش ورزش ( به همراه زیر مجموعه ها ) به شما واگذار شد
.

با آروزی موفقیت برای شما
امضای Aseman دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
سپاس شده توسط: Mr.Sajad

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
درباره ما
تالار گفتگوی پارس تاک یکی از پیشرفته ترین انجمن های فارسی زبان از لحاظ طراحی و امکانات می باشد. این تالار دربرگیرنده مطالب علمی , فرهنگی , هنری، فیلم و سینما, ورزشی , مباحث استخدامی , تفریحی و ... می باشد.

تمامی حقوق این سایت برای مدیریت تالار گفتگوی پارس تاک محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از مطالب این تالار بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد

امیدواریم در این تالار لحظات خوبی داشته باشید

ایمیل مدیریت سایت: info@pars-talk.ir